Wpis relacjonuje nasz udział w programie porannej telewizji TVP3 Wrocław, gdzie mieliśmy okazję opowiedzieć o szkoleniach pierwszej pomocy z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Wywiad był okazją do szerszego przedstawienia idei edukacji VR oraz misji, którą realizujemy każdego dnia.
W porannym programie TVP3 Wrocław mieliśmy zaszczyt wystąpić jako goście i opowiedzieć o naszych działaniach edukacyjnych, które od lat prowadzimy z pasją i zaangażowaniem.
Rozmowa dotyczyła m.in.:
jak wygląda szkolenie z pierwszej pomocy w technologii VR,
co zyskują uczestnicy dzięki immersji i realistycznym scenariuszom,
jak uczymy nawet tych, którzy nigdy wcześniej nie brali udziału w szkoleniu ratowniczym.
To była świetna okazja, by szerzej zaprezentować nasz projekt i zainspirować kolejne osoby do nauki ratowania życia.
🎥 Wywiad obejrzysz tutaj:
👉 https://www.facebook.com/AgnieszkaKaplonOfficial/videos/1045905448925889
Jesteśmy dumni, że mogliśmy opowiedzieć o naszym VR w tak prestiżowym miejscu. Każde takie wystąpienie to dla nas szansa, by pokazać, że nowoczesna edukacja to nie teoria, a praktyka – dostępna, skuteczna i angażująca.
© 4 Help VR • Polityka Prywatności
Design & development • PZDIGITALS.pl