O bezpieczeństwo dbamy apteczkę i szkolenie z pierwszej pomocy już mamy

szkolenie z pierwszej pomocy
apteczka
O bezpieczeństwo dbamy apteczkę i szkolenie z pierwszej pomocy już mamy, z takim hasłem ruszyliśmy do Szczawna Zdroju, gdzie w sobotę z samego ranka licznie stawiło się 32 trenerów prowadzących sekcje sportowe w lokalnych klubach sportowych.

To wszystko zasługa Pawła Danielaka, który to podjął trud organizacji przedsięwzięcia. Za współpracę dziękujemy. To nie pierwsze nasze wspólne przedsięwzięcie. Paweł Danielak Prezes Klubu MKS Szczawno Zdrój uzyskał w swoim projekcie dofinansowanie ogólnopolskiego programu PZU Pomoc To Moc. Celem dofinansowania było zakupienie dla lokalnych klubów sportowych apteczek wraz ze stosownym wyposażeniem oraz zorganizowanie szkolenia z pierwszej pomocy.

Razem sięgamy dalej

„Szkolenie to ważna sprawa…” takie słowa słyszeliśmy od naszych szkolonych. Każdy wie, że ta wiedza może się przydać. Pytanie tylko: kiedy? Oby nigdy. Z takiego założenia wychodzimy i tego życzymy wszystkim. Jednakże dobrze wiemy , że często sytuacje zagrożenia nas zaskakują. Wówczas zakładamy rękawiczki ochronne i do dzieła. Każde szkolenie z pierwszej pomocy powinno być nacechowane dobrą i solidną dawką wiedzy teoretycznej wyćwiczoną pod okiem doświadczonych ratowników/instruktorów. Technologia VR wspiera tu cały proces pozwalając na wcielenie się w rolę ratownika. A Ty drogi Czytelniku kiedy miałeś swoje ostatnie szkolenie z pierwszej pomocy?
BHP

Czytaj więcej

Nasza myśl przewodnia

I Ty możesz zostać Superbohaterem

Są sytuacje w życiu każdego człowieka, w których odwaga i zdecydowane działanie jest niezbędne.
W obliczu zdarzenia, gdzie zagrożone jest życie ludzkie, nasza reakcja i zdecydowane działanie mogą okazać się kluczowe.
Dlatego naszym celem jest przygotowanie ludzi do bycia ratownikiem w nagłych wypadkach. Każdy może zostać Superbohaterem.