Zwiększamy liczbę potencjalnych Superbohaterów

4help_vr_zwiekszamy_superbohaterow

450

Wykonanych testów

458

Wypitych kubków kawy

2000

Przeszkolonych Superbohaterów

1000000

Satysfakcji z tego, co robimy... i wciąż rośnie
4helpvr_filozofia_pic

Nasza filozofia

Doświadczenie wzmacnia poczucie pewności siebie

Najnowsze badania nad wirtualną rzeczywistością dowodzą, że jeżeli czegoś doświadczymy, to następnym razem nasza postawa i reakcja wobec zagrożenia będzie szybsza, bardziej pewna siebie, a przez to skuteczniejsza. Bodźce, generowane w otaczającym świecie wirtualnym, odbierane są przez nasz mózg jako rzeczywiste, co bezpośrednio przekłada się na poziom emocji. Dzięki temu zdobyte doświadczenia przyczyniają się do wzrostu umiejętności, bez narażania się na fizyczne skutki uboczne.

Nasza misja

Razem sięgamy dalej

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy mają różny wymiar i poziom. Przyswojenie sobie niezbędnej wiedzy przez uczestników zależy przede wszystkim od predyspozycji, umiejętności oraz doświadczenia trenera.
Dlatego przygotowaliśmy kompletny program do szkoleń, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne. Nasze rozwiązanie pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu przyswajania wiedzy oraz wytrenowania umiejętności. Zaangażowanie uczestnika oraz jakość prowadzanych czynności ratunkowych przekładają się na przeżycie osób poszkodowanych.
4helpvr_misja_3

Nasze działania

Czym się zajmujemy

Tworzymy i rozwijamy innowacyjny program szkolenia, służący do nauki ratowania ludzkiego życia przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Dostarczamy

Naszym Partnerom dostarczamy oprogramowanie do wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w celu podniesienia jakości oraz atrakcyjności szkoleń z udzielania pierwszej pomocy.

Edukujemy

Prowadzimy różnego rodzaju akcje edukacyjne dla dzieci i dorosłych, aby zwiększyć świadomość, zaangażowanie i potrzebę uczestnictwa w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy.

Uświadamiamy

Temat ratowania życia i zwiększenia możliwości przeżywalności jest dla nas bardzo ważny, dlatego uświadamiamy społeczeństwo poprzez nasze działania, artykuły edukacyjne w social media oraz reklamy.

Nasza myśl przewodnia

I Ty możesz zostać Superbohaterem

Są sytuacje w życiu każdego człowieka, w których odwaga i zdecydowane działanie jest niezbędne.
W obliczu zdarzenia, gdzie zagrożone jest życie ludzkie, nasza reakcja i zdecydowane działanie mogą okazać się kluczowe.
Dlatego naszym celem jest przygotowanie ludzi do bycia ratownikiem w nagłych wypadkach. Każdy może zostać Superbohaterem.

Szukasz innowacji
w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy?