Dobrze, że tu jesteś

Zostań z nami i zapoznaj się z innowacyjnym szkoleniem w technologii VR dla osób Głuchych

Dla kogo jest to rozwiązanie

Głusi

dla osób głuchych i z uszczerbkiem słuchu

NGO

dla Organizacji Non Profit działających na rzecz głuchych

Biznes

dla firm zatrudniających osoby głuche jako wsparcie procesu onboardingu

Instytucje

dla jednostek samorządowych i oświaty

Mamy dla Ciebie

Pierwsza pomoc w technologii VR

Nauczymy każdego ratowania życia. W szybki i prosty sposób poznasz algorytm resuscytacji i obsługę AED.

Wirtualną rzeczywistość

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne dla zwiększenia efektów edukacyjnych. Dzięki temu nauka staje się jeszcze łatwiejsza, a proces zapamiętywania skuteczniejszy.

Rozwiązanie dla głuchych

Dostosowane rozwiązanie do potrzeb osób głuchych. Zawartość lektora języka migowego czyni szkolenie łatwym,a przede wszystkim zwiększa dostępność do edukacji.

Łatwe wdrożenie

Stosowanie VR w edukacji ludzi stało się nieodłącznym elementem. Nasze rozwiązanie jest łatwe do wdrożenia z pomocą prostych i łatwo dostępnych urządzeń VR. Dzięki naszemu wsparciu sprawnie wdrożysz technologię do swojej działalności.

Ratowanie jeszcze nigdy nie było takie łatwe

  • Krok 1 – przygotuj gogle VR

  • Krok 2 – ustaw manekina

  • Krok 3 – włącz szkolenie

  • Krok 4 – podążaj za wskazówkami

pompuj człowieku

Poznaj możliwość technologii VR w 90 sekund

Wiem, że zależy Ci na bezpieczeństwie dlatego nie krępuj się i napisz do nas

    Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4 HELP VR SP. Z O.O., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Konduktorskiej 2a/25, NIP: 8992865611, REGON: 383911578 (dalej: „Administrator”). Zgoda dotyczy przetwarzania danych w zakresie niezbędnym dla prawidłowego świadczenia usług przez Administratora oraz do kontaktu ze mną w sprawie, którą opisałem w formularzu kontaktowym. Zostałem poinformowany, że Administrator zapewnia spełnienie wszystkich praw wynikających z powyższego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, że zgoda została wyrażona przeze mnie świadomie i dobrowolnie.Rozwiń

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4 HELP VR SP. Z O.O., z siedzibą we Wrocławiu, moich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych, a w szczególności poprzez przesyłanie materiałów informacyjnych z zakresu działalności Administratora na mój adres e-mail. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej od Administratora oraz podmiotów z nim współpracujących. Zgoda ta może zostać wycofana w każdym czasie.Rozwiń

    Zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, przez Administratora np. w formie SMS. Zgoda ta może zostać wycofana w każdym czasie.