Partnerzy 4 HELP VR

Pulse Point Canada

At the heart of life saving...

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, poprawić bezpieczeństwo w Twojej firmie, czy też być na bieżąco z wymaganiami prawnymi, Pulse Point Canada pomoże osobom indywidualnym i pracownikom to osiągnąć.
Nasza oferta kursów pozwala uczestnikom szkoleń nabyć umiejętności w zakresie identyfikacji i odpowiedniej reakcji w sytuacjach zagrożenia. Nasze szkolenia łączą w sobie teorię, praktykę i interaktywne szkolenie scenariuszowe, które ma na celu zwiększenie zaangażowania uczestników poprzez doświadczanie.

Control LIFE

Pierwsza Pomoc pod kontrolą

Realizacja ważnej misji. Nieszablonowe podejście. Kompetentna kadra.
Naszą misją jest podniesienie świadomości pracowników w zakresie bezpiecznej pracy, a także uświadomienie roli ratownictwa społecznego i konieczności udzielania pierwszej pomocy.

Jesteśmy skoncentrowani na organizacji wartościowych szkoleń, gdzie teoria spotyka się z praktyką. Na ich organizację nie szczędzimy zasobów. Dzięki temu nasze szkolenia są długo pamiętane przez samych uczestników.

Zespół naszych specjalistów to wykwalifikowana kadra pracująca z pasją i zaangażowaniem, wkładająca serce we wszystkie realizowane działania.

BHP Consulting

Planuj. Współpracuj. Analizuj. Przestrzegaj.

Firma BHP Consulting została powołana do życia po to,
by czuwać nad bezpieczeństwem pracowników
i pracodawców. Jesteśmy zespołem profesjonalistów,
którzy wiedzą, jak ważne jest bezpieczne środowisko pracy. Chcemy tę wiedzę przekazywać innym poprzez przejmowanie najważniejszych zadań, prowadzenie szkoleń BHP i doradztwo. Oto nasza misja.

Świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu, co oznacza,
że nasi klienci mogą w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my kompleksowo zajmiemy się sprawami BHP.

ODDZIAŁ POWIATOWY ZWIĄZKU OCHOTNICZYCH
STRAŻY POŻARNYCH RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
W OLSZTYNIE

Promocja aktywnych postaw obywatelskich

Jesteśmy organizacją, która swoje działania skupia na terenie powiatu olsztyńskiego i miasta Olsztyn. Jesteśmy członkiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Prowadzimy działalność w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa i bezpieczeństwa powszechnego, wspieramy różnorodne formy pracy kulturalno- oświatowej, popularyzujemy dorobek historyczny ruchu strażackiego, rozwijamy działalność artystyczną i sportową w ochotniczych strażach pożarnych.
Nasze działania to między innymi organizacja szkoleń dla członków ochotniczych straży pożarnych, organizacja szkoleń i warsztatów dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, profilaktyka i działalność prewencyjna wśród lokalnego społeczeństwa.

Szukasz innowacji
w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy?