VR 4 FREE

Kup pakiet 100 szkoleń i otrzymaj gogle do szkoleń VR za darmo

Oferta skierowana do firm szkoleniowych

Skontaktuj się z nami i otrzymaj gogle do szkoleń VR zupełnie za darmo

Już dziś dzięki współpracy z 4 HELP VR możesz wzbogacić swoje szkolenia o nowoczesną technologię VR.
Mamy dla Ciebie wyjątkowy plan powiększenia Twojego biznesu.
Już teraz skorzystaj z

VR 4 FREE

Szczegóły omówisz telefonicznie z doradcą. Napisz do nas

  Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4 HELP VR SP. Z O.O., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Konduktorskiej 2a/25, NIP: 8992865611, REGON: 383911578 (dalej: „Administrator”). Zgoda dotyczy przetwarzania danych w zakresie niezbędnym dla prawidłowego świadczenia usług przez Administratora oraz do kontaktu ze mną w sprawie, którą opisałem w formularzu kontaktowym. Zostałem poinformowany, że Administrator zapewnia spełnienie wszystkich praw wynikających z powyższego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, że zgoda została wyrażona przeze mnie świadomie i dobrowolnie.Rozwiń

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4 HELP VR SP. Z O.O., z siedzibą we Wrocławiu, moich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych, a w szczególności poprzez przesyłanie materiałów informacyjnych z zakresu działalności Administratora na mój adres e-mail. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej od Administratora oraz podmiotów z nim współpracujących. Zgoda ta może zostać wycofana w każdym czasie.Rozwiń

  Zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, przez Administratora np. w formie SMS. Zgoda ta może zostać wycofana w każdym czasie.

  Nasza myśl przewodnia

  I Ty możesz zostać Superbohaterem

  Są sytuacje w życiu każdego człowieka, w których odwaga i zdecydowane działanie jest niezbędne.
  W obliczu zdarzenia, gdzie zagrożone jest życie ludzkie, nasza reakcja i zdecydowane działanie mogą okazać się kluczowe.
  Dlatego naszym celem jest przygotowanie ludzi do bycia ratownikiem w nagłych wypadkach. Każdy może zostać Superbohaterem.

  Szukasz innowacji
  w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy lub BHP?