Blog, Paramedicus w akcji

Mam na imię Grzegorz. Jestem ratownikiem medycznym i jestem Motopomocny. Jestem właścicielem 4 HELP VR i pomysłodawcą szkoleń VR. Na ten moment czekałem 2 lata

No to jedziemy w wielotygodniową trasę szkoleniową z pasjonatami jednośladów. Niestety nie będzie to trasa na stalowym rumaku z uwagi na zimową aurę, ale z pewnością emocji nie zabraknie.

Zima to specjalny czas kiedy wielu amatorów motoryzacji na dwóch kółkach spędza czas w garażu dokonując to coraz zmyślniejszych modyfikacji lub po prostu dopieszczając detale swoich maszyn. Są też tacy co ten czas spędzają inaczej i poświęcają się doskonaleniu techniki jazdy poprzez uczestnictwo w różnych zimowych motocyklowych treningach. Więcej o takich wydarzeniach znajdziesz pod linkiem www.treningimotocyklowe.pl

Są też motocykliści i motocyklistki, którzy zimą mają okazję dołączyć do elitarnego grona SuperBohaterów. Wystarczy założyć gogle VR aby przenieść się do miejsca zdarzenia, gdzie będziesz mieć szansę wcielić się w rolę ratownika i nauczyć się ratować życie. Więcej na filmie. Już teraz będziesz mieć okazję to zrobić dołączając do szkoleń Motopomocni, gdzie nasz wspaniały Symulator Ratowania Życia VR jest gotowy do użycia.

Ja, mam na imię Grzegorz. Jestem właścicielem 4 HELP VR i pomysłodawcą szkoleń VR. Jestem ratownikiem medycznym i jestem Motopomocny od 2013 roku, czyli od początku istnienia tego projektu.

ratownik
ratownik

Na ten moment czekaliśmy 2 lata. Niestety pandemia zmusiła nas do odwołania szkoleń w 2021 roku. Bardzo się przed tym broniliśmy, ale innego wyjścia nie było. Dziś to nadrobimy bo zwarci i gotowi ruszamy w trasę. Pełni energii i entuzjazmu będziemy czekać na Was w wielu miastach w Polsce.

Dawajcie łapkę w górę i do zobaczenia na trasie.

Odwiedzaj, śledź i wspieraj nas na
https://www.facebook.com/4helpvr/

Insta

Tik tok

Gdzie VR będzie z Wami w tym roku:

Katowice – 15 stycznia; Kędzierzyn Koźle – 16 stycznia; Rzeszów – 22 stycznia; Kraków – 23 stycznia; Zielona Góra – 29 stycznia; Legnica – 30 stycznia; Częstochowa – 12 lutego; Kielce – 13 lutego; Łosice – 19 lutego; Siemiatycze – 20 lutego; Ostrów Wlkp. – 5 marca; Wrocław – 6 marca; Gdańsk – 19 marca; Piła – 20 marca; Poznań – 26 marca; Gorzów Wlkp – 27 marca; Płock – 02 kwietnia; Warszawa – 03 kwietnia.

Z kim się widzę?

GK

Archiwum