Blog, Paramedicus w akcji

Pierwsza Pomoc od 4 HELP VR w Centrum Symulacji Medycznych

Pierwsza Pomoc w technologii w wirtualnej rzeczywistości (VR) w Centrum Symulacji Medycznych. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach może się pochwalić nowoczesnym centrum dydaktycznym , które zostało oddane 17 września br. Wydział będzie szkolić studentów wydziału Nauk o Zdrowiu w tym przyszły personel pielęgniarski oraz ratowników medycznych. Nowoczesne i przyjazne studentom miejsce zawiera szereg sal w tym do nauki pierwszej pomocy w ramach BLS (Basic Life Support), sale do opieki i pielęgnacji pacjentów oraz sale intensywnego nadzoru, gdzie symulowane są różne stany zagrożenia życia pacjentów.

VR i nauka pierwszej pomocy będzie służyć do podnoszenia jakości prowadzonych czynności ratunkowych. Bowiem technologia to przyszłość w szeroko rozumianej edukacji nie tylko zawodów medycznych, ale przede wszystkim całego społeczeństwa.

Pierwsza pomoc VR
Pierwsza pomoc VR

Od naszych działań jako świadków zdarzenia zależy ludzkie życie!

A Ty kiedy ćwiczyłeś ostatnio RKO ??????

Pierwsza pomoc VR
Pierwsza pomoc VR
Pierwsza pomoc VR
Pierwsza pomoc VR

Źródła zdjęć:https://blekitna.com/pas-ratowniczy-wegorz.html https://www.telemagazyn.pl/artykuly/sloneczny-patrol-david-hasselhoff-i-dwayne-johnson-na-planie-filmowej-wersji-kultowego-serialu-zdjecia-49496.html https://szczecin.tvp.pl/49025296/testy-drona-ratowniczego-bedzie-mogl-holowac-osobe-wazaca-nawet-150-kg http://wopr.szczecin.pl/szkolenie-operator-skutera-ratowniczego-27-29-09-2019r/ https://cedd.pl/2020/07/27/drony-w-ratownictwie-wodnym/

Odwiedzaj nas na
https://www.facebook.com/4helpvr/

Czytaj więcej w naszym blogu

Please Share:

Archiwum