Blog, Paramedicus w akcji

Nocna jazda ratowników dla Bartosza

6 edycja Nocnej Jazdy Ratowników zbliża się wielkimi krokami. Już w ten weekend 17 lipca 2021 roku będziemy mogli po raz kolejny być uczestnikami tego niezwykłego wydarzenia.

Akcja charytatywna jest skierowana dla 7-letniego Bartosza Habila z Przybówki w gminie Wojaszówka, który wymaga permanentnej rehabilitacji, stąd też ogromna liczba atrakcji oraz pokazów służb mundurowych w celu wsparcia finansowego Bartosza i jego leczenia. Wydarzenie będzie podzielone na strefy w zależności od funkcji pełnionych przez dane służby mundurowe. Będzie dostępna strefa służb ratowniczych, gdzie będzie można przejść szkolenie oraz utrwalić elementy pierwszej pomocy, w tym w nowoczesnej technologii VR, która będzie dostępna na naszym stanowisku 4 Help VR. Oprócz tego dostępne będą strefy wojskowe, lotnicze, motosportu, driftu, a dla zgłodniałych również strefa gastronomiczna.

Udział w ostatniej imprezie wzięło udział ponad 180 jednostek OSP, PSP (w tym Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce) oraz innych służb mundurowych jak Policja, WOPR, GOPR i wiele innych. Obecna lista uczestników ciągle rośnie. Nie może Was tam zabraknąć. Zostańmy SuperBohaterami dla Bartosza.

Już teraz możemy pomóc Bartoszowi poprzez wpłaty na konto Fundacji Pierwsza POMOC na numer:

04 1050 1562 1000 0090 8036 6710
z dopiskiem: „NJR dla Bartka”

W dniu wydarzenia wolontariusze będą również zbierać datki do puszek

Odwiedzaj nas na
https://www.facebook.com/4helpvr/

Please Share:

Archiwum