Blog, Paramedicus w akcji

Nowoczesny model zarządzania firmą – BEZPIECZEŃSTWO, które wygrało z KORONAWIRUSEM

Czas pandemii to czas, kiedy wszyscy jesteśmy świadkami zmian transformujących rzeczywistość do nowego wymiaru. Te zmiany dotyczą każdej sfery życia człowieka – zarówno prywatnej jak i zawodowej.

Dziś nie jesteśmy w stanie przewidywać nowej, zmienionej przyszłości z dużym prawdopodobieństwem. Być może nie zmieni się nic, a może wszystko. Jednego jestem pewien – ludzkość będzie dalej się rozwijać. Dalej będziemy gromadzić się na stadionach, chcąc być świadkami widowiska sportowego, czy też jako uczestnicy koncertu heavymaetalowego. Jednakże pewne zmiany już nastąpiły. Nikt nie chce narażać siebie oraz swoich bliskich na ryzyko choroby Covid-19 choćby z uwagi na ciężki jej przebieg. Stąd też nasze instynkty każą nam się izolować. I tu z dużą pomocą przychodzą zasady i reguły wprowadzone np. w miejscach publicznych. Zachowaj dystans! Myj ręce! Zakrywaj usta i noc! Te wszystkie zasady będą nas stymulować, aż ryzyko zachorowania obniży się do poziomu akceptowalnego.

Czy stać nas na ten komfort? Czy maseczki staną się naszym powszechnym wyposażeniem kieszeni tuż obok portfela i komórki? W wielu przypadkach z pewnością tak. Inni z pewną dozą dystansu maseczkom powiedzą stanowcze NIE.

Najwięcej zmian, jakie dziś obserwujemy dotyczy przeniesienia sfery kultury oraz pracy zawodowej do sieci. To właśnie tu następuje największy postęp cyfryzacji, prowadzący do transformacji behawioralnej. Za tym idzie również postęp w codziennej logistyce i zarządzaniu własnym czasem. Jak sobie z tym radzimy? Myślę, że poza ograniczeniem kontaktów międzyludzkich – całkiem nieźle. Jednak powiedzmy szczerze – kto nie tęskni za pogaduchami przy porannej kawie z osobami w pracy stojąc w kolejce do ekspresu. Ja, owszem.

Wnioski oraz lekcje w zakresie bezpieczeństwa z tej lekcji powinien wynieść każdy.

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób podchodzą do tego specjaliści dbający o nasze bezpieczeństwo – dołącz do webianru.

W programie m.in.:

  • Epidemia – czy można było ją przewidzieć i się przygotować? ​
  • Zespół zarządzania kryzysowego – organizacja i działania.
  • Komunikacja – czy potrzebny jest cykliczny dialog z Pracownikami i Klientami?
  • ​Covid-19 jako szansa, jeśli tak to dla kogo i z jakiego obszaru?
  • Wnioski z epidemii. Czy to odpowiedni już moment, aby pokusić się o nie?

Jeśli chcesz poznać dobre i sprawdzone praktyki, zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze „Nowoczesny model zarządzania firmą – BEZPIECZEŃSTWO, które wygrało z KORONAWIRUSEM”.
👉 Wtorek 16 czerwca, godz. 19.00.


Poznaj opinie naszych prelegentów.

Odwiedzaj nas na
https://www.facebook.com/4helpvr/

G.

Archiwum