Blog, Paramedicus w akcji

Gra, która uczy ratować życie młodzież i dzieci

4 Help VR to szkolenie przeznaczone dla WSZYSTKICH.

Szkolimy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Uwierzcie: każdy ma szansę nauczyć się pierwszej pomocy – bez względu na wiek i umiejętności.

Z naszym mottem „I Ty możesz zostać Superbohaterem” chcemy trafiać już do najmłodszych, tak aby od najwcześniejszych lat wykształcać postawę, że każdy z nas, jeśli będzie świadkiem zdarzenia, może mieć wpływ na czyjeś życie. Sytuacje zagrożenia życia się zdarzają, przecież każdy z nas może być świadkiem takiego zdarzenia, a odpowiednie przeszkolenie i zadziałanie w tych niespodziewanych momentach może podnieść przeżywalność 2-3 krotnie.

Dlaczego szkolenie z pierwszej pomocy w wirtualnej rzeczywistości przyciąga młodzież i dzieci?

Co przekonało do spróbowania sił w 4 Help VR młodszych uczestników?

Podeszli do szkolenia, jak do gry, której celem jest URATOWANIE ŻYCIA. Może wydawać Wam się to mało poważne. Jednak skuteczność tej metody oraz zainteresowanie udziałem w szkoleniach przez dzieci przerosło nasze oczekiwania! Dlaczego? Bo młodzież żyje technologią, ten wirtualny świat, w którym mogą bawić się i edukować poprzez gry, aplikacje, dostęp do internetu i wiedzy, jest dla nich codziennością.

Dlatego 4 Help VR z powodzeniem może być wykorzystywane w szkołach oraz za kursach przeznaczonych dla najmłodszych. Zobaczcie, jak sami oceniają szkolenie:

Czy ratowanie życia jest proste? Z 4 Help VR TAK!

Czy byłbyś/byłabyś w stanie w tym momencie poprawnie i pewnie udzielić pierwszej pomocy? 🤔 Zobacz, co na temat 4helpvr sądzi jeden z uczestników WOŚP w Warszawie 👍#4helpvr #wosp #wosp2019 #pierwszapomoc #szkolenie #nauka #życie

Opublikowany przez 4helpvr Niedziela, 13 stycznia 2019

Archiwum