Paramedicus w akcji

Graliśmy 27. finał z WOŚP

13.01.2019 był dla nas bardzo wyjątkowym dniem. Przyłączyliśmy się do wspaniałej akcji zbierania pieniędzy na szlachetne cele podczas 27. finału WOŚP.

Przygotowania szły pełną parą, bywało ciężko, czasem na ostatnią chwilę, ale udało się. Do przodu pchał nas entuzjazm, nasz super zespół, i cel, jakim było wspieranie zbierania pieniędzy, jak również edukowania o ważności przeszkalania się z umiejętności ratowania życia. Dla nas ten temat jest bardzo ważny i cieszymy się, że możemy nieść w świat tak cenną edukację, z naszym wyjątkowym, tak innym, szkoleniem 4 Help VR.

Byliśmy w dwóch miastach

Byliśmy w dwóch siedzibach w Warszawie, w samym sercu wydarzeń w stolicy, oraz we Wrocławiu. W obu miejscach, choć w tak różnych sytuacjach, przybyło dużo osób, przeszkoliliśmy masę dzieci, zainteresowanie rosło. Nasz sprzęt pracował non-stop. We Wrocławiu nie dopisała nieco pogoda, ale patrząc na efekty i zadowolenie uczestników, potwierdziliśmy przekonanie, że najważniejszy jest cel, intencja i ludzie, reszta, choć na pierwszy rzut oka niesprzyjająca, nie ma znaczenia.

Archiwum